Skip to main content

biz kimiz?

Merhaba! Markaları profesyonel kreatiflerle buluşturan yeni nesil bir kolektif ajansız. Gig ekonomi çağında sınırları olmayan, özgür yaratıcılarız. Bağımsız çalışırız. Günün ihtiyaçlarına uyum sağlar; doğru zamanda, doğru ekip yapısını kurarız. Markalar için en iyileri bir araya getirir, freelance kreatifler için güvenilir iş ortağı oluruz.

işte hakkımızda bilmeniz gereken 3 şey

yaratıcılık
sınır tanımaz

Her markanın farklı bir yolculuğu vardır. Bu yolda ihtiyaçlar değişebilir. Her ihtiyaca uygun yaratıcıları Gigler Creative’de sizin için bir araya getiririz.
İlhamı ofis ortamında bulmak zordur, bu yüzden kolektifimizdeki ekipler istediği yerden çalışabilir, özgürce üretir.

profesyonel
süreç yönetimi
ve en iyi sonuç

Proje briefi alındığı gün, işin sahibi markalar ve işi tamamlayacak kreatiflerle süreç takvimi paylaşılır. Süreç takibi ve yönetimi yapılır; zamanında ve eksiksiz teslim sağlanır.
Alternatifleri seviyoruz. Tasarım ve içerik çalışmalarında müşterilerimize birden fazla alternatif iletiriz. Böylece en doğru sonuca ilerleyerek birlikte fikir alışverişi yaparız.

birlikte
daha güçlüyüz

Gigler bir kolektif. Bu kolektife dahil olan kreatifler yeni iş olanakları bulur ve kendi marka bağlantılarını taşıyarak kolektifle birlikte büyür. Çünkü her yazar bir tasarımcıya her tasarımcı bir sosyal medya uzmanına ihtiyaç duyabilir. Birlikte hareket ettiğimizde, daha büyük işler yaptığımızı biliyoruz.

sss

Gigler Creative ile hangi alanlarda çalışabilirim?

Tasarım, İçerik, Sosyal Medya, Video, Fotoğraf, Web alanlarında her kreatif ihtiyacın için Gigler ile çalışabilirsiniz.

Yeni bir marka kurmak istiyorum. Nelere ihtiyacım olabilir?

Gigler Yeni Marka paketinde; Marka Stratejisi + Rakip Analizi + Marka İsmi + Slogan + Logo + Kurumsal Kimlik Kılavuzu hizmetleri bulunuyor.

Gigler ile senelik anlaşma yapabilir miyim?

Tabii ki! Proje bazlı ya da yıllık sözleşme ile Gigler ekibi sizin için kısa-orta-uzun vadede çalışır. Süreç içerisinde değişen ihtiyaçlarınıza adapte olarak ekibe farklı kreatifler eklenebilir. Örneğin tasarım ve içerik ihtiyaçlarınızla başladığımız yolculuğa gerekli görülen durumda sosyal medya uzmanı da eklenir. Sözleşme boyunca hizmet vermeye devam eder.

Yurt dışında hizmet veren bir şirketim var, Gigler ile çalışabilir miyim?

Evet! Gigler müşterileri arasında yurt dışında faaliyet gösteren markalar da bulunuyor.

İhtiyaçlarımdan emin değilim, çalışmaya başlamadan önce kreatif danışmanlık alabilir miyim?

Tabii ki, ihtiyaçlarınızı birlikte belirlemek için ücretsiz danışmanlık toplantımızı hemen organize edebiliriz. info@giglercreative.com adresine mail göndermeniz yeterli.

Gigler’da bulunan freelancer kreatifler ne kadar deneyimli?

Gigler ekibinde yer alan tüm freelancer’lar en az 5 yıl kreatif ajans deneyimine sahiptir.

Ajans sahibiyim, Gigler’dan nasıl bir hizmet alabilirim?

Gigler ekipleri proje bazlı işlerde ajansların destek gücü olarak çalışabilir. Ajansınızdaki çalışan gücünüz müşterinizin istekleri karşısında yetersiz kaldıysa, fazla iş yükü ekibinizi bunaltmışsa ya da farklı bir bakış açısı arıyorsanız Gigler ekibiyle kendi ekibiniz gibi çalışabilirsiniz. Ajanslarla yapılan anlaşmalarda gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Verilen tüm hizmet faturalandırılmaktadır.