Skip to main content

bağımsız  kal
yalnız  kalma

Freelance kariyerini yeni markalar ve ekip arkadaşlarıyla ilerletmek istiyorsan Gigler kolektifine sen de katıl. Yapmak istediğin işi yap, gerisini bize bırak.
Yeni Olanaklar
Yakala

Gigler projelerine dahil olarak iş fırsatları bulursun.
Yaratıcılığını destekleyen farklı sektörlerle çalışma şansı yakalarsın.

Sevdiğin İşe
Odaklan

Kendi uzmanlık alanına odaklanır, müşteri yönetimi ve sözleşme süreçleriyle uğraşmazsın.

Birlikte
Büyü

Sen de kolektife yeni markalar ekleyerek parça başı yaptığın işleri büyük projelere dönüştürebilirsin.

Farklı
Yeteneklerle
Tanış

Bir projeyi baştan sona yapmak için her yazar bir tasarımcıya her tasarımcı bir kurgucuya ihtiyaç duyabilir.

Güvende
Hisset

Gigler’da yaptığın işler karşılıksız kalmaz. Başarıyla teslim ettiğin her işin ödemesini 48 saat içinde alırsın.

Gigler'da işin mutfağından geldiği belli olan, müşterilerin beklentilerini doğru anlayıp etkili biçimde aktarabilen kişilerle bir arada çalışmak hem güven hem mutluluk verici. İşin başlangıcından son aşamasına gelene kadar tüm sorularıma muhatap bulabildim ve çözüm odaklı yaklaşımlarla ilerlememiz mümkün oldu. Aynı zamanda ödemelerin zamanı vb. noktalarda karşılıklı kazan- kazan ilkesinin sonuçlarını görebiliyorum. Yeni işlerde de birlikte çalışmayı tercih ettiğim cici ajans!

Gizem Güneş Erbilİçerik & Seslendirme

Gigler ile son bir yılda pek çok marka için birlikte çalışma imkânım oldu. Her şeyin artık remote yapıldığı bir dünyada, Gigler’la çalışmak ofiste birlikte çalışmak kadar kolay. Kendi ajans ekibimden bir farkı yok.

Volkan KayaSample Digital Lab Kurucusu

Gigler’ın işe yaklaşımındaki profesyonellik ve titizlik birlikte çalışırken çok büyük kolaylık sağlıyor. İşin başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde ilerleyebiliyoruz. Birlikte nice işlere. I love Gig!

Ali ÇiçekProdüksiyon & Fotoğraf

Freelance sisteminde her işe soru işaretleriyle başlandığı bir gerçek. Bu soru işaretlerinin temelini anlık iletişim sıkıntısı ve işin sonucunda karşılık alamamak gibi hayal kırıklıkları oluşturuyor. Gigler, bu alanda özverisini ve azmini paylaşma konusunda bonkör davranıyor.

Ayça UygungözJr. Art Director

Kuruluşundan bugüne birlikte çalışabildiğim için kendimi şanslı hissettiğim, aynı dili konuştuğumuz ve her bir yeni projede tekrar tekrar iyi ki dedirten insanlarla dolu ajans. Sana karşı boş değilim Gigler!

Umut TürkköylüProdüksiyon

Gigler’in ekip anlayışı her şeyden önce işin temiz ve sistemle çıkarılan bir ajans olması. Müşterilerden alınan brief doğrultusunda bunu geliştirip bizimle paylaşıyor olmaları, çıkış noktası aradığımda anında destek olmaları, çalışırken güvenli ortam sağlamaları mutluluk veren bir durum. Bir işin tüm sürecinde herhangi bir sorun yaşadığımda durumu çözüme götürebilen ekip arkadaşlarıyla çalışıyor olmak beni çok mutlu ediyor. Ve işin bitiminde teslim süresinden en kısa sürede ödemeyi alıyor olmam kafamda soru işaretleri olmadan çalışmamı sağlayan bir süreç. Birlikte çalışmaktan keyif aldığım, enerjileri sayesinde işe aynı heyecanla başlayıp sonuna kadar öyle devam ettiğim nadide bir ajans.

Sinem KeyikTasarım

İlk bakışta Gigler’ı yalnızca bir “dijital göçebe komünitesi” olarak görmek mümkün. Ama onu tanımlamak için yeterli değil… Özellikle yaratıcı endüstriler için en büyük değer olan, sorumlu, samimi, ehliyetli, yenilikçi ve sürekli olarak konfor alanı dışında gezinen, “arayan profesyoneller”in bir araya gelişi, oyunu güzelleştiriyor. Gigler hepimiz için özgün ama ulaşılabilir ve akıllıca tasarlanmış bir değer. Keşfedin.

Onur BulakbaşıKreatif Direktör

sss

Neden Gigler Creative’e dahil olmalıyım?

Freelance çalışmanın zorluklarını çok iyi biliyoruz. Brief toplantıları, bitmek bilmeyen revize süreçleri, ortalamanın çok altında fiyat politikaları, ödeme stresi ve daha fazlası. Bir freelancer olarak Gigler Creative’e dahil olduğunda:

  • Brief toplantılarına yalnız girmezsin, ekip arkadaşlarımız yanında olur.
  • Sadece tasarım mı yapıyorsun? Yazar, sosyal medya, prodüksiyon, web tasarım ekiplerinden projeye uygun ekip arkadaşlarını dahil ederek yaptığın işi büyütebilirsin.
  • Proje başında anlaşma yaparak revize hakkını belirleyebilirsin.
  • Proje sonunda alacağın ücreti kendin belirlersin.
  • İşi başarıyla teslim ettikten sonra 48 saat içinde ödemeni alırsın.
  • Kalabalık bir kolektifin parçası olarak yeni iş fırsatlarını daha kolay bulursun.

Gigler Creative kolektifine dahil olmak ücretli mi?

Hayır değil. Herhangi bir hizmet bedeli ödemezsin. info@giglercreative.com adresine CV’ni ve portfolyonu gönder, değerlendirmeler sonucunda “ekibe hoş geldin” mailini alacaksın. Sonrasında yeni iş fırsatlarının gelmesini bekle veya çalıştığın markaları kolektife dahil ederek büyük ekiplerle güvenceli çalışma fırsatı yakala.

Nasıl başvurabilirim?

Aramıza katıl butonuna tıklayarak karşına çıkan formu doldurabilirsin veya info@giglercreative.com adresine CV ve portfolyonu iletebilirsin.

Çalışma koşulları neler?

Gigler Creative’de mekân ve zaman kısıtlaması yok! İstediğin yerden istediğin zamanlarda çalışabilirsin. Yeter ki işi zamanında teslim et ve ekip arkadaşlarınla uyum içinde çalış.

Yurt dışında yaşayan freelancerlar Gigler Creative’e dahil olabilir mi?

Evet tabii ki olabilir. İstediğin yerden çalışabilirsin.

Ekip çalışmalarında uzaktan yürütemiyorsak, nerede buluşabiliriz?

Gigler Creative ofisi, Kolektif House Ataşehir’de! Projenizi ekibinizle birlikte yürütmek istiyorsanız birkaç gün öncesinde bizi haberdar etmeniz yeterli.

Fiyat ve ödeme politikası nasıl?

Kendi işinin ücretini kendin belirlersin. Gigler ekibi tarafından hazırlanan bütçe dosyası müşteriye ulaştırılır. Bütçe onayı ardından çalışmaya başlarsın. Revizyon süreçleri hakkındaki kısıtlamalar bütçe aşamasında müşteriye açık bir şekilde belirtilir. İşi başarıyla teslim ettikten sonra 48 saat içinde ödemeni hesabına havale yoluyla alırsın.

Fatura kesebilir miyim?

Freelance çalışmanın en büyük zorluklarından biri de faturalı iş yapabilmek. Gigler’da bu detaylarla uğraşmazsın. Gigler ekibi tüm finansal yönetim süreçlerini senin için gerçekleştirir, faturayı müşterine iletir.

Kendi iş bağlantılarımı neden Gigler Creative’e getirmeliyim?

Gigler Creative’e dahil olduğun anda yalnız kalmazsın. Müşteri yönetimini yapmak zorunda kalmadan kendi işine odaklanabilirsin. Ödeme stresini ortadan kaldırırsın. Kendi ekibini kurarak işi büyütebilir bir ajans gibi çalışma fırsatı yakalarsın.

Gigler Creative’de yaptığım işlerin hakkı kime aittir?

Gigler Creative bünyesinde yaptığın işlerin tamamı sana ve Gigler Creative’e aittir. İşlerini portfolyonda, kreatif platformlardaki ve sosyal medyadaki kişisel hesaplarında paylaşabilirsin. Aynı zamanda yaptığın işler Gigler Creative hesaplarında paylaşılabilir.

Gigler Creative’in diğer freelancer platformlarından farkı ne?

  • Diğer freelancer platformlarında birebir müşteriyle çalışırsın. Burada seçim sana kalmış. Müşteri yönetimini Gigler ekibine bırakabilir, kendi işine odaklanabilirsin.
  • Diğer platformlarda belirlediğin ücretten hizmet bedeli alınır, Gigler’da bu kesintiyi yaşamazsın.
  • Gigler’da yalnız kalmazsın, senin yeteneklerinin dışında proje ihtiyaçları olduğunda kendi ekibini kurabilirsin.
  • Diğer platformlarda üyelik bedeli alınır, Gigler kolektifine dahil olmak ücretsizdir.